Atribuită Cumpărare directă

Botulinum antitoxin ABE 500UI+500UI+100UI/ml sol.inj*1f*10ml F ANS(ANTITOXINA BOTULIN)

Număr anunț
DA35711103
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.773,50 RON
Data publicării
14.05.2024 13:50
Data finalizării
15.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.773,50 RON