Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PROIECTARE FAZA ACTUALIZARE SF – SISTEM CANALIZARE ZLAGNA SI BORLOVA

Număr anunț
DA31872180
Autoritate contractantă
COMUNA TURNU RUIENI (CONSILIUL LOCAL TURNU RUIENI) (CUI 3227289)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.984.923 RON
Data publicării
14.11.2022 00:00
Data finalizării
15.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.984.923 RON