Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,5% sub estimat
ACORD-CADRU 2018-2020 pentru activitatea de deszapezire a drumurilor judetene in perioada: 01.11.2018-15.03.2019 şi 01.11.2019-15.03.2020
- Număr anunț
- CN1001504
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
- Furnizor / câștigător
- EKY ROUTE S.R.L. (CUI 34570030)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.442.231 RON
- Valoare atribuită
- 12.967.562,40 RON 3,5% sub estimat
- Data publicării
- 23.06.2018 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1004077
- Termen limită
- 27.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 119-270829
- Documentație de atribuire
- DF1009614
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
EKY ROUTE S.R.L. CUI RO34570030
Valoare atribuită
12.967.562,40 RON
din 13.442.231 RON estimat
3,5%
Adjudecat la 96,5% din estimat · economie 474.668,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.