Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,9% sub estimat
Calculatoare portabile - 400 bucati
- Număr anunț
- CN1001507
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- ASK 4 IT SRL (CUI 23469430)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 823.532 RON
- Valoare atribuită
- 799.600 RON 2,9% sub estimat
- Data publicării
- 23.06.2018 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1004618
- Termen limită
- 30.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 119-270239
- Documentație de atribuire
- DF1011177
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini laptop-uri mai 2018 400 buc.doc.p7s
- contract furnizare.doc.p7s
- FisaDate_DF1011177.pdf
- formulare furnizare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ASK 4 IT SRL CUI RO 23469430
Oferta 2
Individuala
Ofertant
2NET COMPUTER SRL CUI RO 8586712
Valoare atribuită
799.600 RON
din 823.532 RON estimat
2,9%
Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 23.932 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.