Atribuită Cumpărare directă

Servicii expert independent membru in comisia de selectie recrutare Administratori OUG nr. 109/2011

Număr anunț
DA35708702
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
Furnizor / câștigător
PLURI CONSULTANTS ROMANIA SRL (CUI 12594977)
Cod CPV
79600000-0 · Servicii de recrutare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.700 RON
Data publicării
14.05.2024 13:50
Data finalizării
15.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.700 RON