Atribuită Cumpărare directă

IC200ALG320 - Modul 4 iesiri analogice, rezolutie 12bit tip Versamax Controller

Număr anunț
DA35702971
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Turbomotoare Comoti (CUI 445238)
Furnizor / câștigător
GENERAL EQUIPMENT AUTOMATION SRL (CUI 15796610)
Cod CPV
31710000-6 · Echipament electronic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.290 RON
Data publicării
14.05.2024 13:50
Data finalizării
15.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.290 RON