Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAMIN MILITAR PREDEAL

Număr anunț
DA31872195
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02477 Brasov (CUI 4384265)
Cod CPV
15911100-8 · Spirtoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.131.768 RON
Data publicării
14.11.2022 00:00
Data finalizării
15.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.131.768 RON