Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Servicii de exploatare si intretinere a statiilor de pompare de irigatii si distributia apei pe canale pentru campania de irigatii 2018 din cadrul Filialei Teritoriale de IF Dunarea Inferioara
- Număr anunț
- SCN1002577
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
- Furnizor / câștigător
- CREST POL SERV SRL (CUI 7861318)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 216.731 RON
- Valoare atribuită
- 216.376 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 24.05.2018 11:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1002680
- Termen limită
- 11.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1007018
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1007018.pdf
- FORMULARE .doc (1).doc.p7s
- Model Contract exploatare .doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CREST POL SERV SRL CUI RO 7861318
Valoare atribuită
216.376 RON
din 216.731 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 355 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.