Atribuită Cumpărare directă

Halat Chirurgical Ranforsat/complet Intarit de U.F + 2 prosoape, steril/ Aviz ANMDMR

Număr anunț
DA35709832
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PLOIESTI (CUI 2844375)
Furnizor / câștigător
IDEAL OPTIONS SRL (CUI 32574940)
Cod CPV
18130000-9 · Imbracaminte speciala de lucru (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.904 RON
Data publicării
14.05.2024 13:50
Data finalizării
15.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.904 RON