Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Dell Vostro 3510, Intel Core i5-1135G7, 15.6inch, RAM 8GB, SSD 256GB, Intel Iris Xe Graphics,

Număr anunț
DA31881148
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic George Moroianu (CUI 29418037)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
42.458.659 RON
Data publicării
14.11.2022 00:00
Data finalizării
15.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.458.659 RON