Atribuită Cumpărare directă

Demolare scoala gimnaziala nr. 2 Poiana Micului si anexa

Număr anunț
DA35704593
Autoritate contractantă
COMUNA MANASTIREA HUMORULUI (CUI 4535597)
Furnizor / câștigător
LEMN CONSTRUCT TNK S.R.L. (CUI 40172676)
Cod CPV
45111300-1 · Lucrari de demontare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
48.739,50 RON
Data publicării
14.05.2024 13:50
Data finalizării
15.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.739,50 RON