Atribuită Cumpărare directă

REPARATII SECTIE DE VOTARE - MANOPERA

Număr anunț
DA35705432
Autoritate contractantă
COMUNA VLADIMIR (CUI 4813464)
Furnizor / câștigător
MARJUNIOR CONSTRUCT SRL (CUI 25388375)
Cod CPV
45261900-3 · Lucrari de reparare si de intretinere de acoperisuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.689,75 RON
Data publicării
14.05.2024 13:50
Data finalizării
15.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.689,75 RON