Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificarea documentatiilor la cerintele A, B, Cc, D, E, F, Ie, It, Is

Număr anunț
DA31815215
Autoritate contractantă
Comuna Micestii de Campie (CUI 4427080)
Cod CPV
79933000-3 · Servicii de asistenta de proiectare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.674.912 RON
Data publicării
07.11.2022 00:00
Data finalizării
15.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.674.912 RON