Atribuită Cumpărare directă

LAPTE DORNA 1.5%

Număr anunț
DA35711391
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr. 21 (CUI 29170941)
Furnizor / câștigător
ZAZI COMPANY SRL (CUI 21815066)
Cod CPV
15511210-8 · Lapte UHT (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
352,32 RON
Data publicării
14.05.2024 13:50
Data finalizării
15.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352,32 RON