Ofertă acceptată Cumpărare directă

Audit energetic pentru Iluminat public pentru comuna Abrud

Număr anunț
DA31883387
Autoritate contractantă
ORASUL ABRUD (CUI 4905592)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2 RON
Valoare atribuită
40.780.380 RON
Data publicării
14.11.2022 00:00
Data finalizării
16.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.780.380 RON

din 2 RON estimat