Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INTOCMIRE CAIET DE SARCINI PENTRU INCHIRIERE TERENURI DIN PATRIMONIUL UAT DUDESTII VECHI

Număr anunț
DA31897881
Autoritate contractantă
COMUNA DUDESTII VECHI (PRIMARIA COMUNEI DUDESTII VECHI) (CUI 4483919)
Cod CPV
79957000-7 · Servicii de organizare de licitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
41.102.164 RON
Data publicării
15.11.2022 00:00
Data finalizării
16.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.102.164 RON