Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cuptor programabil RATIONAL iCombi Classic

Număr anunț
DA31897909
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Cod CPV
42214000-9 · Cuptoare pentru gatit, uscatoare pentru produse agricole si echipamente pentru gatit sau de incalzit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.219.272 RON
Data publicării
15.11.2022 00:00
Data finalizării
16.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.219.272 RON