Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carburanti - Motorina Euro5 -Benzina Euro Plus

Număr anunț
DA31888053
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA DE JOS (CUI 4246211)
Cod CPV
09130000-9 · Petrol si produse distilate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.571.285 RON
Data publicării
15.11.2022 00:00
Data finalizării
16.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.571.285 RON