Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse chimice-iluminat-PACHET

Număr anunț
DA31893366
Autoritate contractantă
Teatrul Tudor Vianu Giurgiu (CUI 4852447)
Cod CPV
24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.284.806 RON
Data publicării
15.11.2022 00:00
Data finalizării
16.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.284.806 RON