Ofertă acceptată Cumpărare directă

CODUL INSOLVENTEI EDITURA UNIVERSUL JURIDIC, SEPTEMBRIE 2022

Număr anunț
DA31889861
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.487.984 RON
Data publicării
15.11.2022 00:00
Data finalizării
16.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.487.984 RON