Ofertă acceptată Cumpărare directă

Redesign, reconstructie site web si implementare GDPR Mentenanta si administrare site web basic lu

Număr anunț
DA31895228
Autoritate contractantă
COMUNA DOBRESTI (PRIMARIA COMUNEI DOBRESTI BIHOR) (CUI 5628791)
Cod CPV
72413000-8 · Servicii de proiectare de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.479.690 RON
Data publicării
15.11.2022 00:00
Data finalizării
16.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.479.690 RON