Ofertă acceptată Cumpărare directă

Triciclu electric KUBA GL18000 MAX , 1200w,72v-84aH, diferential, platforma rabatabila

Număr anunț
DA31897387
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Cod CPV
34144900-7 · Vehicule electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74 RON
Valoare atribuită
11.368.688 RON
Data publicării
15.11.2022 00:00
Data finalizării
16.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.368.688 RON

din 74 RON estimat