Atribuită Anunț de participare

Aparat pentru măsurat grosime perete de conductă

Număr anunț
SCN1064907
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
Furnizor / câștigător
NAMICON - TESTING SRL (CUI 6769438)
Cod CPV
38424000-3 · Echipament de masurare si de control (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
322.088,66 RON
Valoare atribuită
322.000 RON
Data publicării
10.03.2020 21:53
Anunț de atribuire
SCNA1036814
Termen limită
25.03.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1079259

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

322.000 RON

din 322.088,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.