Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare etilotest cu rezerve pentru compartiment auto

Număr anunț
DA31898142
Autoritate contractantă
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI 4316422)
Cod CPV
38500000-0 · Aparate de control si de testare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
34.983.304 RON
Data publicării
15.11.2022 00:00
Data finalizării
16.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.983.304 RON