Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 55,6% sub estimat
paine si produse de panificație, de patiserie și de cofetărie
- Număr anunț
- CN1022075
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Constanta (CUI 16762887)
- Furnizor / câștigător
- DUSENI PAN CTA S.R.L. (CUI 14940740)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 635.387,98 RON
- Valoare atribuită
- 282.151 RON 55,6% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2020 14:45
- Anunț de atribuire
- CAN1042168
- Termen limită
- 29.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1087128
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 635.387,98 RON Adjudecat: 282.151 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PAINE | 465.233,70 RON | DUSENI PAN CTA | 193.372,80 RON ↓58,4% |
| 2 | produse de patiserie si de cofetarie | 170.154,28 RON | GRANBIS | 88.778,20 RON ↓47,8% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DUSENI PAN CTA S.R.L. CUI RO14940740
Terți susținători 1
EUROSANTIS SRL CUI RO 2743397
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRANBIS SRL CUI RO 6115158
Valoare atribuită
282.151 RON
din 635.387,98 RON estimat
55,6%
Adjudecat la 44,4% din estimat · economie 353.236,98 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.