Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,6% sub estimat
Acord cadru privind furnizarea de COMBUSTIBILI AUTO (BENZINA, MOTORINA) PRIN INTERMEDIUL BONURILOR VALORICE
- Număr anunț
- SCN1064864
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 421.800 RON
- Valoare atribuită
- 381.470,36 RON 9,6% sub estimat
- Data publicării
- 10.03.2020 14:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1036027
- Termen limită
- 26.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1079203
Documente
Documentația de atribuire
- acord cadru-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Carburant-semnat.pdf.p7s
- contract subsecvent-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1079203.pdf
- formulare-semnat.doc.p7s
- Instructiuni-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
381.470,36 RON
din 421.800 RON estimat
9,6%
Adjudecat la 90,4% din estimat · economie 40.329,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.