Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Servicii de curatenie/igienizare pentru sediu FIR si sector Pitesti
- Număr anunț
- SCN1064861
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- ASL PREST CONCEPT S.R.L. (CUI 39596651)
- Cod CPV
- 90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.676 RON
- Valoare atribuită
- 29.388,44 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 10.03.2020 14:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1036145
- Termen limită
- 26.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1079199
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASL PREST CONCEPT S.R.L. CUI 39596651
Valoare atribuită
29.388,44 RON
din 29.676 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 287,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.