Ofertă acceptată Cumpărare directă

GRINZI STEJAR

Număr anunț
DA31881041
Autoritate contractantă
COMUNA OTESANI (PRIMARIA COMUNEI OTESANI) (CUI 2541533)
Cod CPV
03419100-1 · Produse din cherestea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.095.723 RON
Data publicării
14.11.2022 00:00
Data finalizării
16.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.095.723 RON