Atribuită Cumpărare directă

LAPTE ECOLOGIC 3,5% CARTON 1 L

Număr anunț
DA35707517
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 12 (CUI 29870791)
Furnizor / câștigător
CARMO-LACT PROD SRL (CUI 5908104)
Cod CPV
15511500-8 · Lapte integral (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
337,50 RON
Data publicării
14.05.2024 13:50
Data finalizării
15.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

337,50 RON