Ofertă acceptată Cumpărare directă

AD BLUE 20L,ULEI CASTROL EDGE MOTOR 5W30 1L ,PHILIPS BEC FAR H7 12V 55W PK22S VISIONON,SOLUTIE PARBR

Număr anunț
DA31908449
Autoritate contractantă
LICEUL COBADIN (CUI 4304614)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.802.041 RON
Data publicării
16.11.2022 00:00
Data finalizării
17.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.802.041 RON