Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de organizare sesiuni de instruire pentru activitatea de control si inspectie

Număr anunț
DA31911858
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU PESCUIT SI ACVACULTURA (CUI 17344491)
Cod CPV
79951000-5 · Servicii de organizare de seminarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.547.329 RON
Data publicării
16.11.2022 00:00
Data finalizării
17.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.547.329 RON