Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie produse alimentare pt copiii din centrul de zi pt copilul cu nevoi sociale din Comuna Zeme

Număr anunț
DA31908808
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.001.810 RON
Data publicării
16.11.2022 00:00
Data finalizării
17.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.001.810 RON