Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina MUT Universala pentru tamplarie lemn cu 7 operatii model America 310/7 Super 1600 trifazata

Număr anunț
DA31881065
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Cod CPV
42642100-9 · Masini-unelte pentru prelucrarea lemnului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
13.830.782 RON
Data publicării
14.11.2022 00:00
Data finalizării
17.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.830.782 RON