Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Lenovo 15.6 V15 G2 ITL, FHD, Intel® Core™ i3-1115G4 8GB 512GB SSD W10Pro

Număr anunț
DA31907079
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN ARGES (CUI 4469183)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.074.004 RON
Data publicării
16.11.2022 00:00
Data finalizării
17.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.074.004 RON