Ofertă acceptată Cumpărare directă

Întocmire regulament organizare si functionare baza sportiva Urseni

Număr anunț
DA35710357
Autoritate contractantă
COMUNA MOSNITA NOUA (CUI 4548570)
Furnizor / câștigător
M & V TIMFIELD GROUP SRL (CUI 24839027)
Cod CPV
85312320-8 · Servicii de consultanta profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
14.05.2024 13:50
Data finalizării
15.05.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat