Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PROMOTIONAL 32% DISCOUNT! 10 buc marker tabla Pilot VBoard + 10 rezerve, varf rotund!

Număr anunț
DA31910393
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SUCEAVA (CUI 18238073)
Cod CPV
39292400-9 · Instrumente de scris (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
5.740.077 RON
Data publicării
16.11.2022 00:00
Data finalizării
17.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.740.077 RON