Ofertă acceptată Cumpărare directă

BETON C20/25

Număr anunț
DA31894120
Autoritate contractantă
COMUNA GLIMBOCA (CUI 3227408)
Cod CPV
44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.001 RON
Valoare atribuită
13.825.310 RON
Data publicării
15.11.2022 00:00
Data finalizării
17.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.825.310 RON

din 2.001 RON estimat