Ofertă acceptată Cumpărare directă

BURETI / BURETE HEMOSTATIC 8x5x1 cm-GELASPON

Număr anunț
DA31911601
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CRAIOVA (CUI 4332169)
Cod CPV
33141127-6 · Hemostatice absorbabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
8.635.025 RON
Data publicării
16.11.2022 00:00
Data finalizării
17.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.635.025 RON