Atribuită Cumpărare directă

revelator,Fixator,Filme radiologice 35x43

Număr anunț
DA35697786
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
Cod CPV
24931240-3 · Fixatori pentru radiologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.296 RON
Data publicării
13.05.2024 13:50
Data finalizării
15.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.296 RON