Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,5% sub estimat
Furnizare consumabile HR
- Număr anunț
- CN1002119
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.244 RON
- Valoare atribuită
- 14.698 RON 9,5% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2018 20:50
- Anunț de atribuire
- CAN1004570
- Termen limită
- 09.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014203
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MANOPRINTING SYSTEM SRL CUI RO 18088960
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DINALUCRI SRL CUI RO 14509820
Valoare atribuită
14.698 RON
din 16.244 RON estimat
9,5%
Adjudecat la 90,5% din estimat · economie 1.546 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.