Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Modernizare staţii de transformare ale E.ON Distribuţie Romania – Lucrări de întărire a reţelei electrice în amonte de punctul de racordare a capacităţilor de producţie suplimentare în scopul preluării energiei electrice produse din resurse regenerabile în condiţii de siguranţă a funcţionării SEN – Staţia 110/20 kV Hîrlău, Staţia 110/20 kV Paşcani, Staţia 110/20 kV Gorban

Număr anunț
CN1002125
Autoritate contractantă
DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
Furnizor / câștigător
ENERGOTECH SA (CUI 14626749)
Cod CPV
45232221-7 · Statie electrica de transformare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura competitiva cu negociere
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.457.263,65 RON
Valoare atribuită
12.430.000 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
04.07.2018 08:13
Anunț de atribuire
CAN1008595
Termen limită
06.08.2018 11:30
Documentație de atribuire
DF1014144

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 3
EXIMPROD GRUP CUI RO 6482146
Oferta 3 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

12.430.000 RON

din 12.457.263,65 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 27.263,65 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.