Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie hartie anticoroziva impermeabila (parafinata) VpCI-144, 80 gr.

Număr anunț
DA31905143
Autoritate contractantă
U.M. 0667 Timisoara (CUI 4250700)
Cod CPV
24963000-2 · Produse anticorozive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
429.160 RON
Data publicării
16.11.2022 00:00
Data finalizării
17.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

429.160 RON