Ofertă acceptată Cumpărare directă

Drona Autel EVO II Dual 640 Rugged Bundle pentru Proiect PeatRO2

Număr anunț
DA31855814
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
Cod CPV
34711200-6 · Aeronave fara pilot (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
3.212.652 RON
Data publicării
10.11.2022 00:00
Data finalizării
17.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.212.652 RON