Atribuită Cumpărare directă

inlocuit schimbator de caldura in placi si modificat ag. termic principal si secundar AI 2100/30.04.

Număr anunț
DA35707562
Autoritate contractantă
Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
Furnizor / câștigător
INSTAL AXY INDUSTRY SRL (CUI 13906805)
Cod CPV
45231111-6 · Lucrari de demontare si de inlocuire a conductelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.409,76 RON
Data publicării
14.05.2024 13:50
Data finalizării
15.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.409,76 RON