Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 42,3% sub estimat

ECHIPAMENTE DE MEDICINA GENERALA

Număr anunț
CN1002113
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
NITECH SRL (CUI 13890865)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
407.630 RON
Valoare atribuită
235.151 RON 42,3% sub estimat
Data publicării
03.07.2018 13:13
Anunț de atribuire
CAN1007530
Termen limită
08.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1014123

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (12)

Estimat: 350.370 RON Adjudecat: 235.151 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Omogenizator tesuturi 6.930 RON
2 Electronic Von Frey 16.000 RON SAPACO 2000 S.A. 15.850 RON ↓0,9%
3 Nisa chimica laborator 178.980 RON
4 Analizor automat 70.580 RON
5 Manechin medical cu accesorii 23.600 RON
10 Simulator injectie intramusculara sezut 5.900 RON
12 Spectrofotometru UV-VIS 9.800 RON
17 Polarimetru cu disc 3.350 RON NITECH 153.942 RON
19 Kit pentru studiul efectului fotoelectric 14.700 RON COMLIBRIS 54.677 RON
22 Sistem pentru studiul compunerii fortelor 1.500 RON
23 Cardiotocograf 3.730 RON S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. 4.682 RON
24 Nișă de laborator 15.300 RON Filara BioMed SRL 6.000 RON ↓60,8%

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
MEDICAL GRUP SRL CUI RO 17845905
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
COMLIBRIS SRL CUI RO 2665191
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
NITECH SRL CUI RO 13890865
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

235.151 RON

din 407.630 RON estimat 42,3%

Adjudecat la 57,7% din estimat · economie 172.479 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.