Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Furnizare echipamente informatice 2018 MM
- Număr anunț
- CN1001586
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- GO SERV SRL (CUI 6919950)
- Cod CPV
- 30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 85.197,50 RON
- Valoare atribuită
- 84.879,19 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 21.06.2018 09:59
- Anunț de atribuire
- CAN1003346
- Termen limită
- 27.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1011866
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GO SERV SRL CUI RO 6919950
Valoare atribuită
84.879,19 RON
din 85.197,50 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 318,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.