Atribuită
Anunț de participare
REACTIVI PENTRU SECTIA UPU
- Număr anunț
- CN1002061
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.366.550 RON
- Data publicării
- 05.07.2018 01:51
- Anunț de atribuire
- CAN1007094
- Termen limită
- 08.08.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 127-289017
- Documentație de atribuire
- DF1013756
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini UPU 2018 SYSMEX SI PATHFAST.doc.p7s
- FisaDate_DF1013756.pdf
- FORMULARE_SI_MODELE1-semnat.doc.p7s
- MODELContract - cadru- subsecvent .doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 3.366.550 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | REACTIVI PATHFAST | 1.453.120 RON | SYNTTERGY CONSULT S.R.L. | — |
| 2 | REACTIVI HEMATOLOGIE COMPATIBILI SAU ECHIVALENT CU ANALIZORUL S… | 1.335.864 RON | Top Diagnostics S.R.L. | — |
| 3 | Lot nr. 3 Pachet Reactivi determinare markeri cardiaci compatib… | 577.566 RON | X-Lab Solutions S.R.L. | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
X LAB SOLUTIONS SRL CUI RO 14600285
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
TOP DIAGNOSTICS SRL CUI RO 10572840
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.