Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panglica pentru emblema de onoare

Număr anunț
DA31912849
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Cod CPV
39561110-6 · Panglici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.842.212 RON
Data publicării
17.11.2022 00:00
Data finalizării
18.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.842.212 RON