Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bransament mono pe stalp MODERNIZARE EXTINDERE SISTEM DE SUPRAVEGHERE VIDEO

Număr anunț
DA31916106
Autoritate contractantă
Comuna Sieu Magherus (Consiliul local Sieu Magherus) (CUI 4426972)
Cod CPV
45315100-9 · Instalatii electrotehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.234.937 RON
Data publicării
17.11.2022 00:00
Data finalizării
18.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.234.937 RON