Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLAN MONITORIZARE DEPOZIT DESEURI MUNICIPALE NECONFORM

Număr anunț
DA31925000
Autoritate contractantă
ORAS PANCOTA (CUI 3518911)
Cod CPV
90510000-5 · Eliminare si tratare a deseurilor menajere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.719.351 RON
Data publicării
17.11.2022 00:00
Data finalizării
18.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.719.351 RON